![]() |
Tweet |
Gelibolu Ziraat Odası Yönetimi Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak’ı makamında ziyaret etti.
Gelibolu Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak'ı ziyaret etti. Başkan Soyuak ile Ziraat Odası Yönetimi bir süre görüşerek çiftçilerin durumu ile ilgili bilgi aldı. Belediye Başkanı Soyuak; nazik ziyaretleri için Gelibolu Ziraat Odası Yönetimine teşekkür etti.
Haber: Hilal GEZER