![]() |
Tweet |
Çanakkale U-18 Gençler Liginde mücadele eden Geliboluspor U-18 Takımı, güçlü rakibi Arslancaspor’u 2-1 yendi.
Çanakkale U-18 Gençler Liginde hafta sonu Geliboluspor ve Arslancaspor karşılaşması yapıldı. Gelibolu Mehmetçik Spor Tesisi’nin onarımı nedeniyle Eceabat İlçe Stadında oynanan karşılaşmada Geliboluspor U-18 takımı, güçlü rakibi Arslancaspor’u 41. dakikada Furkan Açıkgöz ve 62. dakikada Ayaz Aydın’ın attığı gollerle 2-1 yenerek ligdeki yükselişini sürdürdü.
Haber: Engin AYDIN