![]() |
Tweet |
AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve İlçe Başkanı Serhad Sürücü, Gelibolu Belediyesi tarafından ‘Sanayi Köprüsü Genişletiliyor’ başlığı ile paylaşılan habere tepki gösterdi. Sürücü; “Gelibolu Belediyesi’nin bu haberi düzeltmesini ya da kaldırmasını bekliyoruz” dedi.
Gelibolu Sanayi Sitesi köprüsünün genişletilmesi çalışmalarının Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yapıldığını dile getiren AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve İlçe Başkanı Serhad Sürücü, geçtiğimiz günlerde Gelibolu Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma tepki göstererek; “Sanayi Sitesinin arka çıkışındaki ilave köprü ve genişletme çalışmaları Devlet Su işleri (DSİ) tarafından yapılmıştır.
Geçtiğimiz yıllarda Sanayi Sitesi ziyaretimizde esnaflarımız tarafından Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan ve Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu'na iletilen ilave köprü talebi, Vekillerimizin yakın takibi neticesinde Devlet Su işleri (DSİ) tarafından yapılmıştır.
Sanayi esnafları tarafından defalarca Belediye Başkanı Özacar'a söylenmesine rağmen orası Belediye sorumluluğunda değil DSİ yapsın demesine rağmen, işin bitiminde kendilerinin yapmış gibi duyurmalarını hayretle izliyoruz” dedi.
Haber: Cevriye ŞAHİN