Tweet |
İlçemizde 750 metre uzunluğu ile yer alan Hamzakoy plajında hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte hazırlıklar başladı.
İlçemizde halk plajı olarak ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet veren Hamzakoy plajında Gelibolu Belediyesi tarafından hazırlıklar süratle gerçekleştiriliyor. Kumu özel olarak tırmıklanarak, yabancı maddelerden arındırılan kumsala vatandaşların yararlanabilecekleri gölgelikler konulmaya başlandı.
Bilindiği üzere plajın tamamı halka açık ve ücretsiz olarak hizmet veriyor.
Haber: Elçin YÜZÜAK