![]() |
Tweet |
DEM Parti Gelibolu İlçe kongresi gerçekleştirildi.
Parti binasında gerçekleştirilen olağan kongrede tek aday olan Fahrettin Aydın, DEM Parti’nin yeni İlçe Başkanı oldu.
DEM Parti İl Yönetiminin de katılım sağladığı kongrede eski başkan Servet Aydın yeniden aday olmadı. Yapılan konuşmaların ardından tek liste ile seçime katılan Fahrettin Aydın, DEM Parti’nin yeni Gelibolu İlçe Başkanı seçildi.
Haber: Filiz AYDIN