![]() |
Tweet |
31 Mart 2024’te yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde adaylık başvuruları devam ediyor. Demokrat Parti İlçe Başkanlığı ilçemizde seçimler için aday çıkarmıyor ama Evreşe’den aday çıkaracak. Evreşeli esnaflardan Hulusi Çolak, dün Demokrat Parti İlçe Başkanı Cemil Ilgın’a Evreşe Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru dilekçesini teslim etti.
Evreşe’nin sevilen esnaflarından olan Hulusi Çolak, seçim yarışında kendisinin de olacağını, Evreşeli vatandaşlar için var gücüyle çalışacağını belirtti. Demokrat Parti İlçe Başkanı Cemil Ilgın, Evreşe Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusu yapan Hulusi Çolak’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, adaylık sürecinin hayırlı bir şekilde tamamlanmasını diledi.
Haber: Caner AKŞİT