![]() |
Tweet |
İlçemize bağlı Kavakköy’de CHP seçim bürosu ve aday tanıtımı gerçekleştirildi.
CHP Kavakköy Belde Başkanlığı tarafından, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde yeniden Belediye Başkan Adayı Necati Kopça olurken dün Belde seçim bürosu açılışı ve aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Kavakköy seçim bürosu ve aday tanıtım toplantısına CHP Çanakkale Milltevekili İsmet Güneşhan, İl Başkanı ve yönetimi, ilçemiz Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve Belediye Meclis Üyesi adayları, İlçe Başkanı Engin Coşkun ve yönetimi, İl Genel Meclis Üyesi adayları ile partililer katıldı.
Kavakköy Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Necati Kopça, İl Başkanı ve Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan açılış programında birer konuşma gerçekleştirdi. Açılışa katılan ilçemiz Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Necati Kopça ve ekibine başarılar dileyerek; “Sosyal demokrat belediyeciliğin vücut bulmuş hali olan Kavakköy Beldemizde CHP seçim bürosu açılışına katılarak, Necati Kopça başkanımız ve ekibine başarılar diledik. Kavakköy'de 2009'dan bu yana devam eden halkçı belediyecilik kesintisiz olarak devam edecek. Buna yürekten inanıyoruz” dedi.
Haber: Filiz AYDIN