![]() |
Tweet |
İlçemiz Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, 14 Mayıs Çiftçiler Günü nedeniyle Gelibolu Ziraat Odası’nı ziyaret etti.
Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, 14 Mayıs’ta kutlanan Çiftçiler Günü nedeniyle Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Burak Batır ve AK Parti İlçe Başkanı Cahit Bilge ile birlikte Ziraat Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Erkan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.
Ziraat Odası Başkanlığı nezdinde tüm çiftçilerin Çiftçiler Gününü kutlayan Başkan Soyuak gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili; “14 Mayıs Çiftçiler Günü dolayısıyla Gelibolu Ziraat Odası'nı ziyaret ettik. Nazik misafirperverlikleri için Ziraat Odası Başkanımız Erkan Kaya'ya, Meclis Başkanı Mustafa Çalışkan'a, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Aykaş ve Faruk Çetin'e ve Oda Personeline teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu vesilesiyle bir kez daha tüm Çiftçilerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Günü'nü kutluyorum” dedi.
Haber: Hilal GEZER