![]() |
Tweet |
İlçemiz ilkokullarından 26 Kasım İlkokulu’nda “Sıfır Atık İle İleri Dönüşüm Sergisi” düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerde atık üretimini azaltmak, geri dönüşümü teşvik etmek, çevreye duyarlılık konularında farkındalık oluşturmak ve yenilikçi çözümleri geliştirmek amacıyla üç dalda düzenlenecek Sıfır Atık Yarışması nedeniyle 26 Kasım İlkokulu’nda “Sıfır Atık İle İleri Dönüşüm Sergisi” düzenlendi.
Öğrencileri geri dönüşüm maddelerinden yaptığı eserlerin sergilendiği “Gelecek İçin İleri Dönüşüm” sergisini İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çakır, Belediye Başkanı Mustafa Özacar, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Kamil Soyuak ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Koray Akkuş ziyaret etti. Başkan adayları ziyarette tüm öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik ederek, Okul Müdürü Cem Kayalı ve öğretmenlere de katılacakları yarışmada başarılar diledi.
Haber: Elçin YÜZÜAK