istanbul eskort kızlar
eskort Şanlıurfa escort Sinop escort Sivas escort Tekirdağ escort Tokat escort Zeytinburnu escort Niksar escort Nilüfer escort Nizip escort Oba escort Ödemiş escort Seyhan escort Side escort Şile escort Silifke escort Silivri escort Simav escort Şişli escort Odunpazarı escort Of escort Oltu escort Onikişubat escort Orhaneli escort Orhangazi escort Ortaca escort Ortahisar escort Ortaköy escort Osmangazi escort Palandöken escort Pamukkale escort Payas escort Pazarcık escort Pendik escort Perşembe escort Polatlı escort Pursaklar escort Reşadiye escort Şahinbey escort Salihli escort Samandağ escort Sancaktepe escort Sandıklı escort Sapanca escort Saray escort Sarıçam escort Sarıyer escort Şarkışla escort Seferihisar escort Şehitkamil escort Şehzadeler escort Selçuklu escort Serdivan escort Serik escort Seydişehir escort Siverek escort
istanbul escort
Çekmeköy mutlu son Çerkezköy mutlu son Çeşme mutlu son Ceyhan mutlu son Çiğli mutlu son Çivril mutlu son Çorlu mutlu son Çorum mutlu son Çubuk mutlu son Çumra mutlu son Dalaman mutlu son Darıca mutlu son Davutlar mutlu son Defne mutlu son Demetevler mutlu son Demre mutlu son Derince mutlu son Develi mutlu son Didim mutlu son Dikili mutlu son Dörtyol mutlu son Döşemealtı mutlu son Dulkadiroğlu mutlu son Edremit mutlu son Efeler mutlu son Elbistan mutlu son Elmalı mutlu son Erbaa mutlu son Erdemli mutlu son Ereğli mutlu son
ucuz escort Çorum escort Burdur escort Adana escort Hatay escort
Bugun...
SON DAKİKA

YARIŞMALARA DAMGA VURDULAR

İlçemiz sporcuları her yıl olduğu gibi İl Kros yarışmalarında madalya ve kupaları süpürdüler.
facebook-paylas
 Tarih: 28-12-2017 05:47:57

YARIŞMALARA DAMGA VURDULAR

Çanakkale’de düzenlenen İl Kros yarışmalarına katılan İlçemiz okullarındaki sporcular yarışmalara her zaman olduğu gibi damga vurdular.
Yıldız kız ferdi yarışlarında; 1.Özümsu Aktan 100.Yıl Barış O.O, 2. Yosun Tutum. 100.Yıl Barış O.O, 3. Narin Yaren Çelik. 100.yıl Barış O.O, 8. Evla Dündar oldu. Takım halinde 100.Yıl Barış Ortaokulu birinci oldu.
Yıldız erkek yarışlarında; 1. Tufan Can Şarlak. 100.Yıl Barış O.O, 2. Mert Efe Salman 100.Yıl Barış O.O, 4. Ali Bakkal. 100.Yıl Barış O.O, 8. Tuğsa Çakmak 100.Yıl Barış O.O
Takım halinde 100.Yıl Barış Orta Okulu birinci oldu.
Genç kız B katagorisinde ise; Atatürk M.T.A.L İpek Eylül Eravcı 2. olurken, takım halinde Atatürk M.T.A.L 3 oldu.
Genç kız A katagorisinde ise  Atatürk M.T.A.L Elif Polat 1., Gelibolu Anadolu Lisesi öğrencisi İlayda Alada 2., Gözde Nur Güvenbaş 3., Goncagül Güder 6., Damla Ergun 7. olurken, takım halinde Gelibolu Anadolu Lisesi 1. oldu.
Genç erkek A ferdi katagorisinde, 1. Doğukan Aydoğan Atatürk M. T.A.L, 2. Doğukan Bozkurt Armatör Yakup Aksoy M.T.A.L, 4. Çağlar Çalışkan Armatör Yakup Aksoy
M.T.A.L olurken, takım halinde Armatör Yakup Aksoy M.T.A.L 2 oldu.
Yarışmalara katılan tüm sporcularımızı teprik eder dereceye giren sporcularımızın başarılarının devamını dileriz.

  Bu haber 13530 defa okunmuştur.
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  HABER ARA
nöbetçi eczaneler
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI